Dostawa -ważne informacje

Aktualne koszty wysyłki poznasz zawsze przed dokonaniem płatności za zamówienie.

Wysyłka paczek realizowana jest codziennie od poniedziałku do piątku. Paczki odbierane są przez kuriera około godz. 14:00, zamówienia złożone do godz. 12:00 realizujemy zawsze tego samego dnia, późniejsze staramy się wysłać jak najszybciej, jednak nie później niż w następnym dniu roboczym.

Asortyment prezentowany na stronie mamy dostępny w sklepie stacjonarnym. Nie sprzedajemy, czegoś czego nie mamy.  Wyjątkiem są pasze i suplementy, które można zamawiać nawet wtedy gdy nie mamy odpowiedniej ilości w sklepie. Jednak zawsze przed zakupem pojawi się stosowna informacja, o tym ile sztuk będzie realizowanych na zamówienie. Produkty takie są oznaczone jako “Produkt dostępny na zamówienie”.  W takich przypadkach wysyłka odbywa się z reguły maksymalnie w ciągu 3-5 dni roboczych, jeśli wybrana zostaje płatność z góry za zamówienie.  Jeśli preferowaną formą płatności jest pobranie wtedy czas wysyłki będzie zależny od naszych partnerów i czasu dostawy pasz do naszego sklepu. W takim wypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail przed zakupem w celu potwierdzenia terminu dostawy. Niezależnie od wybranej formy płatności i kontaktu z nami – zawsze potwierdzamy termin realizacji zamówienia.

UWAGA!!! W przypadku paczek wielkogabarytowych, niestandardowych takich jak baty do lonżowania oraz pasze cena przesyłki może zostać naliczona nieprawidłowo przez system – bardzo prosimy o wcześniejsze zweryfikowanie i potwierdzenie z nami kosztu wysyłki telefonicznie lub e-mail.